Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » produkty  » měření a regulace


MĚŘENÍ A REGULACE

Měření a regulace

Z oblasti MaR se zabýváme regulační technikou pro technologie plynových kotelen, parních a teplovodních výměníkových a předávacích stanic, dále na vzduchotechnická zařízení, chladící zařízení, klimatizace a podobně.

 

Zrovna tak jsme schopni nabídnout monitorování chodu, řízení a regulace jakéhokoliv výrobního, či technologického procesu, včetně archivace dat.


 

Z bohatého sortimentu řídící a regulační techniky se specializujeme na výrobky švýcarské firmy SAUTER. V případě výstavby větších celků je samozřejmostí dodávka centrální řídící pracoviště, tvořené osobním počítačem standardu IBM s uživatelským software pro konkrétní aplikaci, který umožňuje vizualizaci řízeného procesu, nejčastěji ve formě zdynamizovaného technologického schematu zařízení. Vybudování centrálního řídícího pracoviště umožní okamžitý přehled o funkci sledovaného zařízení, ovládání, zařízení, ruční zásahy do funkce zařízení, dálkové nastavování parametrů regulací, zaznamenávání historie systému na pevný disk počítače, na tiskárnu a podobně. Rovněž je možný dálkový přenos veškerých sledovaných údajů po síti www, datové, či telefonní lince, nebo přenos rádiem.

 

Pokud není požadavek na aplikaci centrálního systému nabízíme sortiment diskrétní regulační a měřící techniky nejen z produkce firmy SAUTER, ale také například firem Siemens a Honeywell, nebo z produkce tuzemských firem, jako například Amit a Tecont.

Měření a regulace České BudějoviceRETERM CZ s.r.o.

Okružní 593, 370 01 České Budějovice
E-mail: reterm@reterm-cz.eu, http://www.reterm-cz.eu
Mobil: +420 602 436 273


Copyright © 2010 - 2024 RETERM CZ s.r.o. | systémy kontroly a řízení | www.reterm-cz.eu