Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Úvod  » produkty  » ezs


Elektronické zabezpečovací systémy

EZS

V oblasti EZS nabízíme ucelené systémy, či jednotlivé prvky osvědčených dodavatelů, za překvapivě příznivé ceny.

 

Elektronické zabezpečovací systémy jsou určeny pro střežení vnitřních i venkovních prostor před narušením, nejčastěji člověkem.

 

Systém EZS se skládá z čidel, montovaných podle jistých zásad do střežených prostorů, z datového vedení, které napojuje čidla na ústřednu, dále z vlastní ústředny pro vyhodnocování situace, z klávesnice pro ovládání systému, z akčních členů pro signalizaci poplachu nebo pro dálkový přenos poplachu a pult hlídací služby.


Systém lze obslužně ovládat (tj. aktivovat do střežení a deaktivovat) pomocí klávesnice nebo více klávesnic. Malé systémy mají klávesnici integrovanou přímo do vlastní ústředny systému. Střežený objekt může být rozdělen na více skupin, do každé skupiny může být nastaven samostatný přístup. Přístup do objektu získá uživatel formou číselného kódu, hesla, které zadává na klávesnici systému.

 

Zásah systému EZS v případě narušení střeženého prostoru spočívá v upozornění okolí sirénou, upozornění např. majitele zasláním zprávy na telefon. Zařízení lze také napojit pomocí telefonní linky nebo pomocí zařízení radiového přenosu na pult hlídací agentury, která v případě hlášení napadení zajistí kontrolu objektu a zadržení narušitele. RETERM CZ s.r.o.

Okružní 593, 370 01 České Budějovice
E-mail: reterm@reterm-cz.eu, http://www.reterm-cz.eu
Mobil: +420 602 436 273


Copyright © 2010 - 2024 RETERM CZ s.r.o. | systémy kontroly a řízení | www.reterm-cz.eu